دفتر طراحی لوگو,طراحی لوگو,طراحی سایت

ستاشه دیزاین

تیم طراحی ستاشه دیزاین متشکل از طراحان برتر فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های تهران می باشند که تحصیلات آکادمیک طراحی و گرافیک را آموزش دیده و به بهترین نحو در این مجموعه استفاده می کنند. این تیم سیستم طراحی لوگوی آنلاین را با بهترین کیفیت و رعایت استانداردهای بیم المللی طراحی لوگو ایجاد کرده تا بتواند در جهت رضایت شما مشتریان خوش ذوق ستاشه دیزاین و همچنین صرفه جویی در وقت ارزشمندتان کوشا باشد.

طراحان این مجوموعه با در نظر گرفتن سلیقه مختلف شما عزیزان سیستمی را به راه انداخته است تا علاوه بر داشتن یک برند خوب و ماندگار بتوانند سلیقه ی شمارا نیز به بهترین نحو و البته طبق اصول جهانی طراحی لوگو در برندتان اعمال کنند.


مشاروره رایگان

پشتیبانی طراحی لوگو,طراحی لوگو,ساخت لوگو,طراحی آرم

به این منظور ما برای شما سیستم مشاوره رایگان را راه اندازی کرده ایم تا قبل از طراحی برند سازمانتان شما را با اهداف و اصول طراحی تیم ما آشنا کرده و همچنین ما شنوای انتظارات شما از لوگوی مدنظرتان باشیم. ما شما را در انتخاب طرح ، رنگ و سبک لوگو همراهی میکنیم و تمامی تجربیات خود را در اختیار شما خواهیم گذاشت. همچنین ما با دریافت سلایق شما از طریق فرم سفارش به نزدیک ترین نظر شما در طراحی میرسیم.


روش طراحی لوگو

مراحل انجام طراحی لوگو,طراحی لوگو,ساخت لوگو

  1. مشاوره: ما با ارائه تجارب خود و شما با در میان گذاشتن سلایق خود به یک نتیجه خواهیم رسید.
  2. طراحی اولیه بر روی کاغذ: ما پیش طرح‌های اولیه را بر روی کاغذ مشابه به پروژه پایانی به شما ارائه خواهیم داد.
  3. در مرحل آخر پروژه بر روی سیستم اجرا خواهد شد و همه فایل های در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

روند پیشرفت پروژه

طراحی لوگو,ساخت لوگو,قیمت طراحی لوگو

روند پیشرفت پروژه به این صورت خواهد بود که در نخست در صورت رضایت از مشاوره و درخواست لوگو از طرف شما 50% مبلغ کل قرارداد به شرکت ستاشه دیزاین پرداخت شود و سپس طراحان ما به سراغ بررسی و تحقیق درباره سازمان و کسب و کار شما خواهد رفت تا طرح‌ها نزدیک به کسب و کار شما باشد و بعد از تحویل لوگو مابقی مبلغ به مجموعه پرداخت شود.


گارانتی تغییرات

گارانتی تغییرات لوگو,تغییرات لوگو,طراحی لوگو,ساخت لوگو

تیم طراحی ما امکانی را در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بعد از طراحی ، چنانچه لوگوی شما با سلیقه ی شخص شما متناقض بود امکان ویرایش آن را در 4 مرحله قرار دادند تا با اطمینان خاطر و رضایت کامل آن را به شما تحویل دهند.

قابل ذکر است این تغییرات تا یک هفته پس از تحویل نهایی لوگو به تعداد 4 بار می‌باشد


هدف ما

هدف از طراحی لوگو,هدف طراحی لوگو,طراحی لوگو,ساخت لوگو

تمام هدف این مجموعه ماندگار ساختن برند سازمان شما در ذهن مخاطب و حفظ ارزش وقت شما و همچنین رضابت و حفظ شما مخاطبین ستاشه دیزاین است. شما نیز با اعتماد به طراحان درجه یک ما و آرامش و اطمینان خاطر ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کنید.


و در آخر شعار ما

“لوگوی شما اعتبار شماست. طراحی اعتبار خود را به ما بسپارید”

وقت صبر کردن نیست همین حالا اقدام کنید.

سفارش لوگو