طراحی وب سایت

طراحی وب سایت,طراحی سایت,طراحی لوگو,لوگو

امروزه در تمامی کشور‌ها و همینک در ایران داشتن یک وب سایت به یک نیاز اساسی تبدیل شده است و داشتن آن یک باید برای هر شرکت موفقی. در دنیای فردای اقتصاد اگر شخصی وب سایت نداشته باشید رسما عقب مانده و این به ضرر هر شرکتی و موسسه و سازمانی است. داشتن وبسایت همانند داشتن یک کاتالوگ همیشه در دسترس که میتوانید در آن همه جوره و تمامی محصولات و خدمات خود را در آن بگذارید. وب سایت شما ویترین جهانی شماست، با داشتن وب سایت شما میتوانید تمامی محصولات و خدمات خود را به جهانیان نشان دهید. ما با بیش از 4 سال فعالیت در این زمینه و داشتن تجربه و نتایج موفق آماده ایم به کمک شما بشتابیم. شما میتوانید با داشتن وبسایت تمامی محصولات خود را سر تا سر ایران بفروشید و از داشتن 80 میلیون مشتری لذت ببرید.

طراحی وبسایت,همیشه آنلاین باشید,فروشگاه آنلاین

همیشه آنلاین باشید

با داشتن یک وبسایت فروشگاه شما همیشه و همواره باز و فعال است و همچنین کارمندان شما به صورت اتوماتیک در حال انجام وظایف خود هستند.

با داشتن یک وبسایت می‌توانید حتی در خواب هم پول بدست بیاورید

در همه جای ایران باشید و بفروشید

بسیاری از افراد در پی این هستند که در تمامی استان‌های کشور شعبه تاسیس کنند، این کار بسیار پر دردسر می‌باشد و همچنین نیازمند هزینه بسیاری می‌باشد. دنیای فردا دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک می‌باشد و کسی برنده است که زودتر وارد این بازار شود. شما میتوانید با داشتن وبسایت خود و بهینه به دایر کردن شعبه در سر تا سر ایران بپردازید. نه تنها مرکز استان‌ها، شهرستان ها بلکه شما میتوانید در هر خانه ای شعبه‌ای 24 ساعته دایر کنید و مشتریان خود را در طول شبانه روز از یک خرید خوب خوشحال کنید. داشتن وبسایت این خاصیت را دارید که تنها با وارد کردن آدرس مشتری به فروشگاه شما می‌آید و پس از مشاهده و بررسی اقدام به خرید، و پرداخت بی هیچ مشکلی می‌کند. سازمان‌ها همچنین با داشتن وبسایت میتوانند خدمات خود را در سر تا سر ایران به تمامی شرکت‌ها و مشتریان خود ارائه دهند.

ایران,سئو,طراحی وبسایت,وبسایت,طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت

تنها داشتن وبسایت کافی نیست!

وب‌سایت شما باید با موتور های جستجوی جهانی بهینه شده باشند تا شما در جستجو‌ها دیده شوید و این در گرو انجام عملیات سئو بر روی وب‌سایت شماست.وبسایت بدون سئو مرده است و برای داشتن یک تجارت الکترونیک شما ملزم به سئو کردن وبسایت خود هستید.ما با انجام سئو وبسایت شما به شما در بهتر دیده شدن کمک میکنیم!ما با بررسی کلمات کلیدی مورد نیاز شما و با بهینه سازی کد‌های وبسایت شما تلاش میکنیم تا بهترین کلمه کلیدی را برای شما انتخاب کنیم همچنین ما با استفاده از ابزار‌های گوگل میتوانیم نزدیک‌ترین به نتیجه مورد نظر برسیم. سیتستم طراحی ستاشه دیزاین بر این منوال است که ما بر اساس الگوریتم‌های ارائه شده خود گوگل کار خواهیم کرد تا به هیچ وجه سئو وبسایت شما مخالف قوانین بزرگترین موتور جستجوی جهان یعنی گوگل نباشد. ما حجم وبسایت شما را کاهش میدهیم و تمامی تصاویر موجود در سایت شما به پایین‌ترین حجم ممکن در عین حال به بالاترین کیفیت ارتقا پیدا میکنند و لازم به ذکر است تمامی تصاویر شما بهینه برای گوگل و سایر موتور‌های جستجوی دیگر خواهند شد. ما با تیمی دلسوز و ماهر آماده ارائه خدمات خود به شما عزیزان هستیم.

شرکتی

25میلیون تومان

فروشگاهی

4میلیون تومان

شخصی

2میلیون تومان

سفارش طراحی وبسایت

لطفا فرم زیر را جهت سفارش طراحی وبسایت پر کنید.

پس از اتمام فرم، ما با شما تماس خواهیم گرفت.

فرم طراحی وبسایت

مرحله 1 از 2

50%