دفتر طراحی لوگو,طراحی لوگو,طراحی سایت


سپاس ازاینکه ما را برای طراحی اعتبار خود برگزیدید

تیم ستاشه دیزاین با اتکا بر علم گرافیک و طراحی نشانه همچنین با خلاقیت خود قدم بر عرصه طراحی لوگو برداشته است تا بتواند تمامی نیاز‌های روز تجارت را مهیا کند.

امروزه اکثر شرکت‌ها و قدرت‌های تجارت دارای لوگو منحصر به فرد هستند و این یک قسمت عظیم در قدرت آن‌ها در تجارت‌شان می‌باشد. اکنون شما پا بر عرصه داشتن نماد پر افتخار، زیبا و به یا ماندنی گذاشته اید، ما با انگیزه بالا، خلاقیت و علم گرافیک با ادغام سلیقه شما در طراحی حاضریم طراحی لوگو شما را به بهترین نحوه ممکن انجام دهیم.


برخی از نمونه کار‌های مجموعه ستاشه دیزاین

طراحی لوگو,طراحی‌لوگو,لوگو,طراحی آرم,طراحی نشانه,نمونه کار ستاشه دیزاین


طراحی لوگو فقط تجربه و سلیقه خوب نیست

تجربه نشان داده شرط طراح لوگو بودن خوش سلیقه بودن یا آشنا بودن به نرم افزار‌های گرافیکی نبوده و نیست. این حرفه نیاز به علم، تجربه و آگاهی کامل و کسب تجارت بسیار است تا بتوان لوگویی مرتبط، زنده و به یاد ماندنی خلق کرد. مجموعه ستاشه دیزاین متشکل از افرادی هستند که در رشته مرتبط در بهترین دانشگاه‌های ایران تحصیل کرده و تجربه برگذاری نمایشگاه خط و طراحی نماد را داشته اند.با توجه به تخصیل در این دانشگاه‌ها مجموعه ما توانسته زیر نظر اساتید برتر کشوری فعالیت داشته باشد و رضایت اساتید را به بهترین شکل ممکن کسب کند.


ما طراح‌های خود را گارانتی میکنیم!

گارانتی تغییرات لوگو,تغییرات لوگو,طراحی لوگو,ساخت لوگو

ما به فکر مشتریان خود هستیم و رضایت مشتریان مهمترین اصل در مجموعه ما می‌باشد. ما آماده ایم پس از اتمام تمام پروژه تا یک هفته به تعداد 4 بار لوگو خود را ویرایش جزئی کنیم تا پس از اتمام کار رضایت 100 درصدی شما را از همکاری با خود کسب کنیم. این امر برای ما مهم است  تلاش خود را میکنیم تا بهترین نتیجه را در این همکاری بگیریم و لوگوای خلق کنیم فراتر از انتظار شما.

 


قیمت طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو,قیمت طراحی لوگو,هزینه طراحی لوگو

همچنین در اکثر مناسبت‌های سال ما تخفیف‌های بسیار خوبی خواهیم داشت و این اتمام کار نیست!

 


وقت طراحی لوگو خودتان رسیده است!وقت آن است بزرگترین قدم برای بهترین شدن را بردارید.

لطفا فرم زیر را با دقت تمام پر کنید

هدف از پر کردن فرم زیر آشنایی بهتر با سلیقه شما می‌باشد تا بتوانیم در نهایت لوگویی با کیفیت، مطابق با آخرین استاندارد‌های روز دنیا و در عین حال با سلیقه شما ارائه کنیم

سفارش طراحی لوگو

مرحله 1 از 3 - اطلاعات شخصی

33%