بعد مدت ها اومدیم یک مقاله بذاریم توی سایت در مورد طراحی لوگو رایگان

لوگو رایگان بده یا خوب ؟!

لوگو در واقع نبودش بده حالا چه رایگان باشه چه پول بابتش پرداخت شده باشه.

در مورد طراحی لوگو به صورت مجانی و رایگان بحثی که مطرح هست قطعا بی کیفیت بودن اون لوگو هستش و این بی کیفیتی دامان شما رو خواهد گرفت.

چرا خوب نیست ؟!

هیچ کس هیچ خدمی رو بدون هزینه انجام نمیده و وقتی این کار بدون هیچ هزینه ای انجام شده در کنارش قطعا با بی میلی صورت گرفته و یا حتی با کپی برداری. در اکثر مواقع مشاهده شده که کسانی که مدعی این هستند که رایگان لوگو طراحی میکنند به سراغ سایت های خارجی میروند و از طرح های آماده آن‌ها برای لوگو های خودشون استفاده میکنند و این کار قطعا لوگو شمارو متمایز نمیکنه و باعث افت برند شما خواهد بود.

از سری سایت هایی که در مواقع رایگان بودن لوگو ازشون استفاده میشه از فلت آیکون میشه نام برد.

چرا خوبه ؟!

دلیل خوب بودن لوگو رایگان میشه فقط به همون بحث هزینه ش اشاره کرد که در شروع هر کاری هزینه یکی از اساسی ترین فاکتور ها به حساب می آید. اما در این صورت باید به فکر عواقب این کار هم باشید که ممکن است از سایز لوگو ها برای لوگو شما استفاده کنند و این موضوع قطعا به ضرر شما چه از لحاظ حقوقی چه از لحاظ اعتباری خواهد بود.

لوگو مجانی,لوگو رایگان


در صورتی که ابزاری برای اعتماد سازی برای مخاطبانتان را ندارید لوگو بهترین ابزار شما خواهد بود.

وقتی که شما در طراحی لوگو خود حرفه ای عمل کنید نمای شرکت شما یا استارت آپ شما در یک نگاه خود را به مشتری نشان میدهد و این باعث ایجاد حس خوب در مشتری خواهد شد و همین عمل باعث ارتباط خوب شما با مشتری  و در نتیجه اعتماد و اطمینان مشتری به شما و محصولات شما خواهد شد.

سایت های طراحی لوگو رایگان

خب بریم برای معرفی سایت های طراحی لوگو رایگان !

https://www.logaster.com/fa/

در این سایت و سایت های مشابه این سایت شما میتوانید به راحتی و فقط با وارد کردن نام شرکت خودتون لوگو آماده خودتان رو دانلود کنید و استفاده کنید.

لوگو رایگان,سایت لوگو رایگان

 

خب امیدوارم که مقاله به دردتون خورده باشه.

اما مژده

اگر قصد استارت آپ هستید و قصد طراحی لوگو حرفه ای برای خودتون هستید میتوانید از تخفیف های ما استفاده کنید و یک لوگو حرفه ای برای برند خودتون انتخاب کنید.

در صورت انتخاب ما برای طراحی لوگو با شماره 09125641306 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

سفارش لوگو

همین حالا لوگو خودتان را سفارش دهید