سلام خدمت همراهان سایت ستاشه دیزاین. امروز قصد داریم در مورد تاریخچه لوگو اسکایپ صحبت کنیم.

لوگو اسکایپ,اسکایپ,طراحی لوگو,اسکایپ

نرم افزار اسکایپ

اسکایپ یک نرم افزار کاربردی که روی پروتکل‌های اینترنت قرار دارد که یک سیستم voIp است که به وسیله آن می توانید هم تماس صوتی و هم تصویری داشته باشید، که رایگان باشد و در بعضی از مواقع با هزینه بسیار کم این کار انجام میشود و این راهی است بسیار خوب که کاربران را با هزینه بسیار کم به هم متصل می کند .

در سال‌های اخیر اسکایپ بستری پرطرفدار بوده برای مخاطبینش ولی در عصر حاظر به دلیل بودن اپلیکیشن ها و سرویس های تحت وبی که کار را برای مردم آسان تر وهم بصرفه تر کرده است کار اسکایپ مشکل شده است

برای اولین بار که اسکایپ به میان  آمد محدودیت‌های فراوانی را از بین برد  و دیگر مخاطبین آن نگران تماس‌های بین المللی خود نبودن و حتی دیگر به ثانیه و دقیقه آن توجه ای نداشتن و کار بسیار لذت بخش و راحتی بود.

لوگو اسکایپ,اسکایپ,طراحی لوگو,اسکایپ

در این مقاله قصد داریم در مورد تاریخچه لوگو اسکایپ صحبت کنیم

تعداد مزیت های اسکایپ بسیار زیاد است و کنفرانس‌های خبری  و قابلیت‌های متعدد تماس‌های ویدیویی را میتوان در اسکایپ کشف نمود.

موسس این کمپانی قدرتمند دوفرد سوِیدی و دانمارکی هستند، که معروف به نیکلاس و جانوس است،که از همان ابتدا به طراحی لوگوی اسکایپ پرداختند تابتوانند هرچه بهتر لوگوی خوب و بهینه‌ای داشته باشند.

اسکایپ در اولین بار به رنگ سیاه  طراحی شد که نماد و لوگوی چشمگیری نبود.

در لوگوی اسکایپ نوشته‌هایی از شرکت خود نقش بسته است که حسی از آرامش را به مخاطبان خود القا می کند و فضای آبی و ابری که در نماد  این کمپانی بزرگ قرار دارد احساس راحتی  وخوبی ، شادمانی رابرای مخاطب به وجود می آورد.

نسخه تکمیل شده لوگو اسکایپ

در سال 2004 لوگوی جدیدی پا به عرصه میدان گذاشت که عمری کوتاه داشت وکمتر از یک سال از دور این شرکت خارج شد.

بعد از آن تیم اسکایپ لوگوی جدیدی انتشار کرد،که به صورت دایره ای بود که کلمه اسکایپ به صورت بنفش وسفید رنگ درآن نقش بسته بود و بعد از این همه تعویض و آزمون خطا لوگو اسکایپ پسری جوان لوگوی را برای شرکت در نظر گرفت که کلمه اسکایپ به صورت رنگ قرمز و طرح آتش بود و عقیده داشت که این لوگو به دلیل آنکه قرمز است ، در ذهن مخاطب می نشیند که این لوگو هم خالی از آرامش بود و با ذهن مخاطبان خودش درگیری ایجاد می کرد.

لوگو ای که الان موجود است چارچوبی از لوگوی سال 2005 است، که رنگ آبی و سفید در آن نقش بسته است و در سال های 2006 و 2007 شاهد تغییراتی بود.

در سال 2012 رنگ آبی به کار شاهد پرنگ و کم رنگی‌هایی بود که در آن از روانشناسی رنگ‌ها به صورت بهینه‌ای استفاده شده بود، در ذهن مخاطبان خود آرامشی را به وجود می‌آورد.

از لوگو اسکایپ می توان نتیجه گرفت که این لوگوی شاهکار وزیبا شاهد تغییرات وزحمات بسیار زیادی بوده است، که به این لوگوی زیبا و دوست داشتنی دست یافته است.

طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم


امیدواریم از خواندن مقاله تاریخچه لوگو اسکایپ لذت برده باشید. تولید محتوا توسط تیم تولید محتوا ستاشه دیزاین صورت گرفته است.

برای طراحی لوگو خود کلیک نمایید.