بازسازی لوگو

سلام امروز در خدمت شما هستیم با موضوع بازسازی لوگو یا redesign.

امروز شاهد پیشرفت چشم گیر در هر زمینه‌ای هستیم و پیشرفت در لوگو نیز بخشی از این پیشرفت‌ها محسوب می‌شود. با گذر زمان بسیاری از شرکت‌ها دست به بازسازی لوگو خود می‌زنند که این یک امر طبیعی به حساب می‌آید و اکنون جز باید‌های یک شرکت می‌باشد.

با گذر زمان و تغییر سلیقه‌های عام و تغییر سلایق در پسندیدن لوگو این شرایط ایجاب می‌شود که ما لوگو خود را مرمت و بازسازی دوباره کنیم و این بازسازی لوگو نشان از به روز بودن ما می‌باشد.

بازسازی لوگو دلایل اصلی بسیاری دارد.

در این مقاله قصد داریم چند دلیل برای بازسازی لوگو را شرح دهیم:

گستریش و رونق کسب و کارها و شرکت‌ها

در شروع کار شرکت‌ها با توجه به اهمیت دادن آنها به امر داشتن لوگو یک لوگو برای خود تعبیه میکنند اما با گذشت زمان و گسترش کار آنها این یک باید در کسب و کار محسوب میشود که باید لوگو خود را بازسازی کنند.

چرا؟! چند دلیل دارد که اصلی ترین آنها این است با پیشرفت هر شرکت و کسب و کار نشان رسمی آن شرکت نیز باید به روز شود تا مد نظر سلیقه امروز لوگو پسندان شود و دومین دلیل این است که یک لوگو قدیمی و غیر حرفه‌ای برای یک کمپانی بزرگ جلوه خوبی نخواهد داشت.

طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم


تغییر سلایق مشتریان و ذائقه آن‌ها

همانگونه که میدانید مشتری در نگاه اول نظرش به لوگو شما جلب خواهد شد و هرچقدر اگر شرکت شما پیشرفته باشد با داشتن یک لوگو قدیمی و فرسوده قطعا نمیتوانید آنگونه که باید نظر مخاطب را جلب کنید چرا که لوگو یک اثر هنری محسوب میشود و یک اثر هنری ریشه در روح و ناخداگاه هر انسانی خواهد کرد و اگر لوگو شما فرسوده و قدیمی باشد قطعا حسی که به مخاطب منقل میشود، حس خوبی نخواهد بود و این ممکن است تاثیر گذار در تجارت شما باشد.

طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم


یک لوگو به روز اعتبار شما در دید اول مشتریان شماست

در نگاه اول همیشه مخاطب نظرش به سمت لوگو شما جلب خواهد شد پس بسیار مهم است که لوگو چه تاثیری روی مخاطب شما خواهد گذاشت. سلیقه، تاکتیک و اصل طراحی لوگو امروز با ده سال قبل تغییر بسیاری داشته است و در نگاه مشتریان خود شما متعلق به ده سال قبل باشید نتیجه کار چه خواهد شد ؟

در نظر بگیرید که خود شما نیز اینگونه بوده اید که با دیدن یک لوگو ناب، جدید و اصولی بسیار به وجد آمده اید و لذت برده اید، این یکی از رمزهای موفقیت در کسب و کار است J در نگاه اول شما باید یک موسسه، شرکت و یا یک مجموعه ناب باشید تا وارد مراحل جدید کار شوید.

طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم


سیاسیت کاری سایر شرکت‌ها

در دنیا بسیاری از شرکت‌ها هستند که با گذشت سال‌ها از تاسیس آن شرکت‌ها اقدام به بازسازی لوگو خود میکنند و این شرکت‌های بزرگ کم نیستند و شما آن‌ها را همیشه به چشم دیده و میبینید J

شما هم یکی از شرکت‌های بزرگی باشید که قصد پیشرفت در کسب و کار خود را دارید.

طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم طراحی سایت,طراحی لوگو,طراحی نشان,طراحی آرم,بازسازی لوگو,بازسازی آرم

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید